GİZLİLİK POLİTİKASI

1. POLİTİKA BEYANI

Gizlilik Taahhüdümüz

Ziyaretçilerimizin gizliliğine web servisimiz, dijital kaynaklarımız ve bilgilendirme platformumuz olarak müşterilerimizin hizmetlerimizi, dijital kaynaklarımızı kullanım veya kripto para alım satım işlemlerinde ki şeffaflığı sağlamak için bu Gizlilik Politikası hazırlanmıştır.

Sahip olduğumuz “https://naryex.com” sitesini kullandığınızda tüm bilgileriniz Naryex Bilişim Teknolojileri Ticaret LTD. ŞTİ. (NARYEX) firması tarafından korunacaktır.

Bu politika, sizin kullanımınız ile ilgili size sunulan seçenekleri de açıklar.

Kişisel bilgiler ve bu bilgilere nasıl erişip güncelleyebilirsiniz.

2. UYUM

Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatli bir şekilde okumak için bir dakikanızı ayırın. Firmanın açıkladığı bilgiler dışında sosyal medya veya diğer alanlarda kullanılan belge ve bilgilerin hiçbirinde NARYEX sorumlu değildir. Eğer sorunuz varsa bu Gizlilik Politikası hakkında veya kişisel verilerinizle ilgili olarak, lütfen [email protected] adresinden bize ulaşınız.

3. GİZLİLİK POLİTİKAMIZIN KABULÜ

Hizmetlerimize erişerek ve bunları kullanarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul ettiğinizi gösterirsiniz. Kişisel bilgilerinizi işlemek için rızanızı talep ettiğimiz durumlarda, kişisel bilgilerinizin aşağıda açıklanan şekilde toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi için onayınızı isteyeceğiz. Belirli Hizmetlerin veya ürünlerin veri toplama, kullanma ve paylaşma uygulamaları hakkında açıklamalar veya ek bilgiler sağlayabiliriz. Bu bildirimler, gizlilik uygulamalarımızı tamamlayabilir veya netleştirebilir veya verilerinizi nasıl işlediğimize ilişkin ek seçenekler sunabilir.

Bu Gizlilik Politikasının herhangi bir yönüyle aynı fikirde değilseniz ya da siz rahat etmiyorsanız, bu e-postalarda bulunan abonelikten çıkma talimatlarını izleyerek erişimi hemen kesmelisiniz ya da [email protected] ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4. BU GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN DEĞİŞİKLİKLER

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutarız ve yasaların gerektirdiği durumlarda, bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikleri size bildiririz. Herhangi bir maddi değişiklik yaparsak, sizi e-postayla (hesabınızda belirtilen e-posta adresine gönderilir) veya değişikliklerin yürürlüğe girmesinden önce Hizmetlerimizle ilgili bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz. “https://naryex.com

5. DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTI

Sitemiz, gizlilik uygulamaları bizimkilerden farklı olabilecek diğer web sitelerine bağlantılar içermektedir. Kişisel bilgileri bu sitelere gönderirseniz, bilgileriniz gizlilik beyanlarına tabidir. Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gizlilik bildirimlerini dikkatlice okumanızı öneririz.

6. KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI NE DEMEKTİR

Kişisel bilgiler, sizi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamak veya sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek verilerdir. Gizlilik Politikamız, gönüllü olarak bize gönderdiğiniz ve ortaklarımızdan edindiğimiz tüm kişisel bilgileri kapsar. Bu Gizlilik Politikası, sizi tanımlamak için kullanılamadığından anonim veriler için geçerli değildir.

7. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA TRANSFERLER

Şirket, kişisel bilgilerinizi, bulunduğunuz ülkeden başka bir ülkede bulunabilecek bağlı ortaklıkları veya iş ortakları / iştirakleri ile paylaşabilir. Bunu yaparak, ihtiyaçlarınıza uygun ürün / hizmetler sağlayabiliriz. Ancak, kişisel verilerinizi yalnızca Türkiye Komisyonunun yeterli düzeyde veri koruması olduğuna karar verdiği ülkelere aktarıyoruz ya da tüm alıcıların yerel düzeyde yeterli düzeyde veri koruması sağladığından emin olmak için önlem alıyoruz.

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve içeriğimizi sağlamak ve geliştirmek için diğer bilgilerle birleştirebiliriz (aşağıdaki bölüme bakınız). Bu Gizlilik Politikasında açıklanan durumlar haricinde, herhangi bir üçüncü şahsa kişisel bilgilerinizi vermeyeceğiz, satamayacak, kiralamayacak veya ödünç vermeyeceğiz.

8. TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLER

Yukarıda belirtildiği gibi, size hizmetlerimizi sağlamak için kişisel bilgiler toplarız. Bununla birlikte, kullanıcılardan bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyduğumuzda, bu bilgilerin toplanması için yasalarca gerekli olduğumuz veya belirtilen amaçlarla ilgili olduğumuzdan da kaynaklanmaktadır. Bize vermediğiniz herhangi bir bilgi isteğe bağlı değildir. İstediğiniz kişisel bilgi türlerini bize vermekten kaçınmakta özgürsünüz, ancak bizimle belirli bilgileri paylaşmamaya karar verdiğinizde, size etkili bir şekilde hizmet veremeyebilir veya tüm hizmetlerimizi sunamayabiliriz. Örneğin, yasaların gerektirdiği kişisel bilgileri bir hesap açmak için toplarız. (Müşteri'nin Kara Para Aklamayı Önleme (KPA) hükümlerine uygun olarak

Müşterini Tanıma Sürecini (KYC)), bir ödeme yöntemi eklemek veya bir işlemi yapmak için kullanırız. Ayrıca, hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bilgi kullandığınızda veya talep ettiğinizde, pazarlama iletişimlerine abone olduğunuzda, destek talebinde bulunduğunuzda, anketleri tamamladığınızda veya etkinliklerimize kaydolurken kişisel bilgileriniz istenir.

Ayrıca, etkinliklerimizden birine katıldığınızda veya müşteri desteğiyle iletişim kurduğunuz zaman kişisel bilgilerinizi de çevrimdışı olarak toplayabiliriz. Bu bilgileri, bu Politikada belirtilen şekilde topladığımız diğer bilgilerle birlikte kullanabiliriz.

Aşağıdaki bilgi türlerini toplayabiliriz:

Kişisel Kimlik Bilgileri: Tam isim, doğum tarihi, yaş, milliyet, cinsiyet, imza, faturalar, fotoğraflar, telefon numarası, ev adresi ve / veya e-posta.

Resmi Kimlik Bilgileri: Vergi Kimlik Numarası, pasaport numarası, ehliyet bilgileri, ulusal kimlik kartı bilgileri, fotoğraflı kimlik kartları ve / veya vize bilgileri.

Finansal Bilgiler: Banka hesap bilgileri, ödeme kartı birincil hesap numarası, işlem geçmişi, alım satım verileri ve / veya vergi tanımlaması.

İşlem Bilgileri: Hizmetlerimizde yaptığınız işlemlerle ilgili bilgiler, alıcının adı, adınız, miktarınız ve / veya işlem zamanı gibi bilgiler.

İstihdam Bilgisi: Ofis yeri, iş unvanı ve / veya rolün tanımı.

Çevrimiçi Tanımlayıcılar: Coğrafi konum / izleme ayrıntıları, tarayıcı parmak izi, OS, tarayıcı adı ve sürümü ve / veya kişisel IP adresleri.

Kullanım Verileri: Anket cevapları, destek ekibimize sağlanan bilgiler, genel sosyal ağ gönderileri, kimlik doğrulama verileri, güvenlik soruları, kullanıcı kimliği, tıklama akışı verileri ve çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla toplanan diğer veriler. Daha fazla bilgi için lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

9. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ NASIL KULLANILIR?

Kişisel bilgileri toplamadaki birincil amacımız size güvenli, sorunsuz, verimli ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Genel olarak, Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi, içerik ve reklamlarımızı, kayıp önleme ve dolandırıcılığı önleme amacıyla oluşturmak, işletmek, sunmak ve geliştirmek için kişisel bilgileri kullanırız. Bu bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanabiliriz:

Yasal ve mevzuata uygunluğu sağlamak

Temel Hizmetlerimizden bazıları, kişisel kimlik bilgilerinizi, resmi kimlik bilgilerinizi, finansal bilgileri, işlem bilgilerini, iş bilgilerini, çevrimiçi tanımlayıcıları ve / veya kullanım verilerini belirli şekillerde toplayıp kullanmamızı gerektiren yasa ve düzenlemelere tabidir. Örneğin, yetki alanlarındaki kara para aklama ve terör finansman yasalarına uymak için hizmetlerimizi kullanan müşterileri tanımlamalı ve doğrulamalıyız. Ayrıca, üçüncü taraf veritabanlarına ve genel kayıtlara karşı sağladığınız kişisel bilgileri karşılaştırarak kimliğinizi doğrulamak için üçüncü tarafları kullanırız. Dijital Para Birimi'ni yükseltmek için örneğin, Şirketimiz platformlarında oluşturulan Hesabınızla ilişkili limitleri satın almak ve satmak için izin aldığınızda, kimliğinizi doğrulamak için bizim adımıza hareket eden servis sağlayıcılarla iş birliği içinde kullanabileceğimiz ek bilgiler sağlamanız gerekebilir. Geçerli yasalar uyarınca gerektiği şekilde riski ele almak ve / veya yönetmek. Kişisel bilgilerinizi bu tür amaçlarla işlememenin sonuçları, Hizmetler’i yasal ve düzenleyici gereksinimlere uygun olarak gerçekleştiremediğimizden hesabınızın sonlandırılmasıdır.

Kullanıcı sözleşmemizde ve diğer sözleşmelerimizde şartlarımızı uygulamak

NARYEX, kimlik bilgileriniz ve finansal verileriniz gibi çok hassas bilgileri ele alır; bu nedenle, bizim ve müşterilerimiz için, potansiyel olarak yasaklanmış veya yasa dışı faaliyetlerin aktif olarak izlenmesi, araştırılması, önlenmesi ve hafifletilmesi, üçüncü taraflarla yaptığımız sözleşmelerin yürürlüğe konması bizim için çok önemlidir ve yayınlanan kullanıcı sözleşmemizin ihlalleri veya diğer hizmetler için anlaşma hakkı NARYEX firmasına aittir. Ayrıca, hizmetlerimizi kullanımınıza göre ücret almamız gerekebilir. Hesap kullanımınızla ilgili bilgi topluyoruz ve hizmetlerimizle olan etkileşimlerinizi yakından takip ediyoruz. Bu amaçlarla hizmetlerimizde toplanan kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Kişisel bilgilerinizi bu tür amaçlarla işlememenin sonuçları olarak, hizmetlerimizi şartlarımıza uygun olarak gerçekleştiremeyeceğimiz için hesabınızın feshedilmesidir.

Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sunmak

Hizmetlerimizi ve / veya ürünlerimizi size sunmak için kişisel bilgilerinizi kullanıyoruz. Örneğin, üye hesabınızı etkinleştirmek istediğinizde, kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz gibi belirli bilgilere ihtiyacımız var. Bu tür bilgiler olmadan size hizmet veremiyoruz.

Hizmet ve ürün iletişimi sağlamak

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında sizi güncel tutmak, ilgili güvenlik sorunlarını veya güncellemeleri size bildirmek veya işlemle ilgili diğer bilgileri sağlamak için size idari veya hesapla ilgili bilgiler gönderiyoruz. Bu tür iletişimler olmadan, Hizmetlerimizi nasıl kullanabileceğinizi etkileyebilecek hesabınızla ilgili önemli gelişmelerin farkında olmayabilirsiniz. Bültenlerimize / pazarlama iletişimlerimize erişimi kesmek isterseniz, size gönderilen bu e-postalarda yer alan abonelikten çıkma talimatlarını takip ederek yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri sunmak

Sorularınızı, anlaşmazlıklarınızı, ücretlerinizi toplamak veya sorunları gidermek için bizimle iletişime geçtiğinizde kişisel bilgilerinizi kullanıyoruz. Bilgilerinizi, ilgili başka bir müşterinin isteği doğrultusunda yanıtlayabiliriz.

Kalite kontrolünü sağlamak

Doğru bilgileri sağlamaya devam ettiğimizden emin olmak için kişisel bilgilerinizi kalite kontrol ve personel eğitimi için işliyoruz. Kişisel bilgileri kalite kontrol amacıyla işlemezsek, hatalı işlem kayıtları veya diğer kesintiler gibi Hizmetler ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür işlemler için temelimiz, sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirme gerekliliğine dayanmaktadır.

Ağ ve bilgi güvenliğini sağlamak

Güvenliği artırmak, kimlik veya servis erişimini izlemek, doğrulamak, spam veya diğer kötü amaçlı yazılım veya güvenlik riskleriyle mücadele etmek ve geçerli siber güvenlik yasalarına ve yönetmeliklerine uymak için kişisel bilgilerinizi kullanıyoruz. İnternet üzerindeki tehdit ortamı sürekli gelişiyor, bu da hizmetlerimizi kullanımınız hakkında doğru ve güncel bilgilere sahip olduğumuzu her zamankinden daha önemli hale getiriyor. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan, hizmetlerimizin güvenliğini sağlayamayabiliriz.

Araştırma ve geliştirme amaçlı

Kişisel bilgilerinizi, kullanım şeklinizi daha iyi anlamak ve hizmetlerimizle etkileşimde bulunmak için kullanırız. Ayrıca, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi, web sitelerimizin ve uygulamalarımızın içerik ve düzenini özelleştirmek, ölçmek ve iyileştirmek, yeni hizmetler ve ürünler geliştirmek için bu bilgileri kullanırız. Bu tür işlemler olmadan, hizmetlerimizin ve / veya ürünlerimizin sürekli olarak gelişimini sağlayamayız.

Web sitesi deneyiminizi geliştirmek için

Kişisel bilgilerinizi kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak ve talep ettiğiniz tercihleri uygulamak için kullanırız. Örneğin, üçüncü taraflarca saklanan belirli kişisel bilgilere erişim sağlamayı seçebilirsiniz. Böyle bir işlem olmaksızın, Hizmetlerimizin bir kısmının veya tümünün sürekli olarak keyfine varmanızı veya ürünlerimizi satın almanızı sağlayamayabiliriz.

Kurumsal kazanımları, birleşmeleri veya işlemleri kolaylaştırmak

Hesabınızla ilgili her türlü bilgiyi, Şirket satın alımları, şirket birleşmeleri veya diğer kurumsal işlemler bağlamında gerektiğinde kişisel bilgileri kullanabiliriz. Web sitemizde e-posta ve kişisel bilgilerinizin sahip olduğu herhangi bir değişiklik veya kişisel bilgilerinizle ilgili herhangi bir seçenek hakkında web sitemizin ön onayını alarak başka herhangi bir üçüncü tarafa bildirilecektir. Bunu yapmak için kişisel bilgilerinizin olmasını istemiyorsanız, hesabınızı kapatma seçeneğine sahip olacaksınız.

Pazarlama faaliyetlerinde bulunmak

İletişim tercihlerinize dayanarak, etkinliklerimiz veya iş ortaklarımızla ilgili etkinlikler hakkında sizi bilgilendirmek için pazarlama iletişimi gönderebiliriz; hedefli pazarlama sunmak için ve iletişim tercihlerinize dayalı promosyon teklifleri sunmak. Pazarlama iletişimi sağlamak için Hizmetlerimizi kullanımınız ve iletişim bilgileriniz hakkında bilgi kullanıyoruz. Pazarlama iletişimlerimizi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

10. ÜÇÜNCÜ TARAF KAYNAKLARDAN ALINAN BİLGİLER

Zaman zaman, kamu kaynakları, kredi büroları, kimlik doğrulama ortakları, satıcılar ve kanal ortakları, ortak pazarlama ortakları ve sosyal medya platformları gibi geçerli yasaların gerektirdiği veya izin verdiği üçüncü taraf kaynaklardan sizden bilgi alabiliriz.

Kamu Veritabanları, Kredi Büroları ve Kimlik Doğrulama Ortakları:

Kimliğinizi doğrulamak amacıyla kamu veritabanlarından ve kimlik doğrulama ortaklarından sizden bilgi alıyoruz. Kimlik doğrulama ortakları, kimliğinizi doğrulamak için sizinle ilgili devlet kayıtlarını ve herkese açık bilgileri bir arada kullanır. Bu bilgiler adınızı, adresinizi, iş durumunuzu, kamu istihdam profilinizi, kredi geçmişinizi, kamu makamları tarafından tutulan her türlü yaptırım listesindeki durumu ve diğer ilgili verileri içerir. Kara para aklama yasaları gibi yasal yükümlülüklerimize uymak için bu bilgileri alıyoruz. Genel Veri Koruma Yasası uyarınca, bu tür verilerin işlenmesine yönelik yasal dayanaklarımız yasal yükümlülüklere uygundur. Bazı durumlarda, Hizmetlerimizin hileli veya diğer yasadışı faaliyetler için kullanılmadığından emin olmak için sizinle ilgili ek bilgileri kullanabiliriz. Bu gibi durumlarda, sözleşmemizi sizinle ve diğer kişilerle yapmaya devam etmemiz için işlem yapmak gerekir.

11. BİLGİLERİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

Sitelerle etkileşimde bulunduğunuz veya Hizmetler'i kullandığınız gibi belirli türdeki bilgileri otomatik olarak alır ve saklarız. Bu bilgiler, kimliğinizi doğrudan doğruya ortaya çıkarmaz, ancak kullandığınız belirli cihaz hakkında, donanım modeli, cihaz kimliği, işletim sistemi sürümü, web tarayıcı yazılımı (Chrome, Firefox, Safari veya Internet Explorer gibi) ve İnternet Protokol (IP) adresiniz / MAC adresiniz / cihaz tanımlayıcınız. Örneğin, Hizmetlerimizi veya ürünlerimizi nasıl kullandığınızı ve kullandığınızı da içeren otomatik olarak tarayıcımızdan sunucu günlüklerimizdeki bilgileri alır ve kaydederiz; IP adresiniz; cihaz türü ve benzersiz cihaz tanımlama numaraları, cihaz olay bilgileri (kilitlenmeler, sistem etkinliği ve donanım ayarları, tarayıcı türü, tarayıcı dili, isteğinizin tarih ve saati ve yönlendirme URL'si), geniş coğrafi konum (örneğin ülke veya şehir düzeyinde) tarayıcınızı benzersiz şekilde tanımlayan çerezler, piksel etiketleri ve diğer benzer teknolojiler aracılığıyla toplanan diğer teknik veriler. Ayrıca, cihazınızın web sitemizle nasıl etkileştiği, erişilen sayfalar ve tıklanan bağlantılar da dahil olmak üzere bilgi toplayabiliriz. Sitelere, bir üçüncü taraf sitesinde görünen bağlantı gibi harici bir bağlantı üzerinden ulaştığınızda sizi tanımak için tanımlayıcılar kullanabiliriz.

Çerezlerin kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

12. NEDEN DİĞER TARAFLARLA KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIYORUZ

Kişisel bilgilerinize yalnızca görevlerini yerine getirmek için gerçekten ihtiyaç duyanlar tarafından erişilmesine ve bu bilgilere erişmek için meşru bir amaca sahip üçüncü taraflarla paylaşılmasına izin vermemize özen gösteririz. Kişisel bilgilerinizi asla satmayacağız veya kiralamayacağız. Bilgilerinizi yalnızca aşağıdaki durumlarda paylaşacağız:

Sahteciliği önlemek için bilgilerinizi üçüncü taraf kimlik doğrulama hizmetleriyle paylaşıyoruz. Bu, bize verdiğiniz bilgileri kamu kayıtları ve diğer üçüncü taraf veritabanlarıyla karşılaştırarak kimliğinizi doğrulamamızı sağlar. Bu servis sağlayıcılar, kişisel bilgilerinize dayanarak sadece kimlik doğrulama ve dolandırıcılık önleme hizmetleri ile bağlantılı olarak kullanılabilecek türev veriler oluşturabilir.

Bilgilerinizi, fatura tahsilatı, pazarlama ve teknoloji hizmetleri gibi ticari faaliyetlerimizin bölümlerine yardımcı olan sözleşmeli hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Sözleşmelerimiz, bu servis sağlayıcıların bilgilerinizi sizin için gerçekleştirdikleri hizmetler ile bağlantılı olarak kullanmasını ve bilgilerinizi kimseye satmasını yasaklamasını gerektirmektedir.

Bilgilerinizi, yetki verdiğiniz ödemeleri işlemek için ortak olduğumuz finansal kurumlarla paylaşabiliriz.

Bilgilerinizi, birleştirmeyi veya edinmeyi planladığımız şirketlerle veya diğer kurumlarla paylaşabiliriz. Böyle bir kombinasyonun ortaya çıkması halinde, yeni birleşik varlığın kişisel bilgilerinizle ilgili olarak bu Gizlilik Politikasını takip etmesini talep edeceğiz. Geçerli politikalardaki herhangi bir değişiklik hakkında önceden bildirim alacaksınız. Bilgilerinizi bir mahkeme celbi, mahkeme kararı veya benzer bir yasal işlemle zorunlu kıldığımızda ya da kişisel bilgilerin açıklanması gerektiğine iyi niyetle inandığımızda, bilgilerinizi kanun uygulayıcılar, yetkililer veya diğer üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Fiziksel zararı veya finansal kayıpları önlemek, şüpheli yasadışı faaliyetleri bildirmek veya Kullanıcı Sözleşmemizin veya diğer geçerli politikalarımızın ihlallerini araştırmak.

Hesabınızı bir üçüncü taraf web sitesinde veya üçüncü taraf bir uygulama üzerinden dolaylı olarak kurarsanız, o web sitesinde veya uygulamanızda girdiğiniz tüm bilgiler (doğrudan NARYEX web sitelerinde değil) üçüncü taraf web sitesinin veya uygulamasının sahibi ile paylaşılacaktır. Bilgileriniz gizlilik politikalarına tabi olacaktır.

13. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARLA PAYLAŞILMASI VE SERVİSLER

Ürününüzü, mal veya hizmetlerin satın alınması veya satışı ile bağlantılı olarak Dijital Para Birimi'ne aktarmak için kullanıyorsanız, satıcıya işleminizi tamamlamanıza yardımcı olmak için satıcıya gönderim adresinizi, adınızı ve / veya e-posta adresinizi de verebiliriz. Satıcının, sizden mutabık kalmadıkça, bu bilgileri hizmetlerini size sunmak için bu bilgileri kullanmalarına izin verilmez. Dijital Para Birimini satıcınıza aktarma denemesi başarısız olursa veya geçerliliğini yitirirse, satıcınıza, başarısız aktarımın ayrıntılarını da verebiliriz. Uyuşmazlık çözümlerini kolaylaştırmak için, satıcının satıcıya iade edilebilmesi için bir alıcıya satıcının adresini verebiliriz.

14. KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI VE DEPARTILMASI

Gizliliğinizin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle NARYEX, bize emanet ettiğiniz kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak için gerekli fiziksel, teknik ve idari önlemleri elinde bulundurmaktadır (ve hizmet sağlayıcılarının bakımını gerektirir). Tesislerimizin ya da servis sağlayıcılarımızın bulunduğu dünyada, belirli ödeme bilgileri dahil olmak üzere kişisel ve işlem bilgilerinizin tamamını ya da bir kısmını depolayabilir ve işleyebiliriz. Kişisel bilgilerinizi, yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun fiziksel, elektronik ve prosedürle konuları koruyoruz.

15. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZE NASIL ERİŞİM YAPABİLİR VEYA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Kişisel bilgilerinizi gözden geçirme, düzeltme ya da değiştirme ya da bu bilgilerin yanlış olduğu bilgileri silme hakkına sahipsiniz. Bunu, [email protected]adresine bir e-posta göndererek dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Üye Hesabınızı bizimle kapatırsanız, hesabınızı veritabanımızda "Kapalı" olarak işaretleriz, ancak hesap bilgilerinizi veritabanımızda yukarıda açıklanan bir süre boyunca tutacağız. Bu, sahtekarlık yapmaya çalışan kişilerin, hesaplarını kapatarak ve yeni bir hesap açarak tespit edilmekten kaçınamayacağından emin olmak için sahteciliği önlemek için gereklidir. Ancak, hesabınızı kapatırsanız, kişisel bilgileriniz tarafımızca herhangi bir başka amaç için kullanılmayacak, yasaların gerektirdiği şekilde yasanın uygulanmamasını önlemek için ya da yasaların gerektirdiği şekilde bu Gizlilik Politikası uygulanır.

16. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMINA İLİŞKİN HAKLAR

Erişim, düzeltme ve silme hakları

Avrupa genel veri koruma mevzuatı ve sizinle ilgili bazı bilgiler altında tuttuğumuz kişisel bilgilere erişim hakkına sahipsiniz. Düzeltilecek veya silinecek herhangi bir yanlış kişisel bilgiden de yararlanabilirsiniz.

Nesne hakkı

Kişisel bilgilerinizin doğrudan pazarlama amacıyla herhangi bir zamanda kullanılmasına itiraz edebilirsiniz ve diğer bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin bir kısmının veya tamamının işlenmesine (ve silinmesi gerektiğini) itiraz etme hakkına sahipsiniz.

17. KİŞİSEL BİLGİLERİN İZNİ

Kişisel bilgilerinizi, üye hesabınızın ömrü boyunca güvenli bir şekilde saklarız. Kişisel bilgilerinizi, yasal, muhasebe veya raporlama yükümlülüklerini yerine getirme veya anlaşmazlıkları çözme amaçları dahil olmak üzere, yalnızca topladığımız amaçları gerçekleştirmek için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Saklama gereksinimleri yargı yetkisine göre farklılık gösterse de kişisel bilgilerinizin farklı yönleri için tipik saklama süreleriyle ilgili bilgiler aşağıda açıklanmıştır:

İletişim, isminiz, e-posta adresiniz ve pazarlama amaçlı telefon numaranız gibi bilgiler, aboneliğinizi iptal edene kadar sürekli olarak saklanır. Bundan sonra bilgilerinizi süresiz olarak bastırma listenize ekleyeceğiz.

Denetim masasının yorumları, fotoğraflar, videolar, blog gönderileri ve diğer içerikler gibi sitemizde yayınladığınız içerik, hesabınızı denetim ve suç önleme amacıyla kapattıktan sonra süresiz olarak saklanabilir.

Çerezler, web sayfası sayaçları ve diğer analiz araçları gibi teknik yollarla toplanan bilgiler, çerezin sona ermesinden itibaren bir yıla kadar tutulur.

18. ÇOCUK YAŞINDAKİLERİN KİŞİSEL BİLGİLERİ

18 yaşın altındaki herhangi bir kişiden kişisel bilgi toplanmasını istemiyoruz. Kişisel bilgileri gönderen bir kullanıcının 18 yaşından küçük olduğundan şüpheleniliyorsa, kullanıcının hesabını kapatmasını talep edeceğiz ve buna izin vermeyeceğiz. Kullanıcı Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmemeli veya ürünlerimizi satın almamalıdır. Bilgileri en kısa zamanda silmek için de adımlar atacağız. Hizmetlerimizi kullanarak 18 yaşın altındaki herhangi bir kişiyi tanıyorsanız, hizmetlerimize erişimi engellemek için harekete geçebilmemiz için lütfen bizi bilgilendirin.

19. ULUSLARARASI KİŞİSEL BİLGİ TRANSFERLERİ

Şirket, hizmet sağlayıcılarımız veya iş ortaklarımız kişisel bilgilerinizi, ikamet ettiğiniz ülkenin dışındaki ülkelerde saklayabilir, aktarabilir ve başka şekilde kullanabilir.

Kişisel bilgileri kullanmak için yasal dayanaklar

Genel Veri Koruma Yasası kapsamında işlemek için yasal dayanaklarımız yukarıda “Bilgilerinizin Nasıl Kullanılır” ve “Üçüncü Taraf Kaynaklardan Alınan Bilgiler” başlıklı bölümlerde açıklanmıştır. İşlemi kabul ettiğiniz takdirde kişisel bilgilerinizi işleme koyabiliriz.

Bireysel haklar

E-posta yoluyla bireysel hak talebi aldığımızda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruma isteğine uymadan kimliğinizi doğrulamak için gerekli adımları atabiliriz.

Onayı geri çekme hakkı. Her zaman sizin izniniz temelinde toplanan kişisel bilgilerinizin işlenmesine onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. Para çekme işleminiz, çekilmeden önce Şirket'in onayına dayanan yasal işlemlerini etkilemeyecektir.

Kişisel bilgilerinize erişim ve düzeltme hakkı.

Tarafımızca saklanan kişisel bilgilerinizin bir kopyasını size sağlamanızı talep etme hakkına sahipsiniz. Bu bilgiler, haklar ve özgürlükleri olumsuz yönde etkilemediği sürece, aşırı talepte bulunulmaksızın veya kanunda izin verilmedikçe (kanunun izin verdiği ölçüde) bilgilerin toplanmasıyla ilgili makul bir ücrete tabi olmak üzere (gecikme olmaksızın 30 takvim günü içinde) sağlanacaktır. diğerleri. Ayrıca, tarafımızca tutulan kişisel bilgilerinizin düzeltilmesini veya güncellenmesini de talep edebilirsiniz. Erişim ve düzeltme hakkınız yalnızca, erişim sağlama yükümlülüğünün veya masrafının, söz konusu durumdaki gizliliğinizin riskleri ile orantısız olması veya sizin dışındaki kişilerin haklarının ihlal edildiği durumlarda sınırlandırılacaktır.

Kişisel bilgilerinizin saklanması

Kişisel bilgilerinizin depolanmasını, kişisel bilgilerin işlendiği amaçlara hizmet etmek, anlaşmazlıkları çözmek, anlaşmalarımızı yürürlüğe koymak ve yasanın gerektirdiği ya da izin verdiği şekilde depolamanın gerekli olduğu ölçüde sınırlandırmaya çalışacağız. Kişisel bilgilerinizin hakları mutlak değildir. Erişim şu durumlarda reddedilebilir:

  • Erişim reddi yasa tarafından gerekli veya yetkilidir;
  • Erişim vermek diğer gizlilik üzerinde olumsuz bir etki yaratacaktır;
  • Haklarımızı ve mülkümüzü korumak;
  • Talebin ihtiyatlı veya rahatsız edici olduğu durumlarda.

20. Sorumluluğun Sınırlandırılması

https://naryex.com sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. NARYEX, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

https://naryex.com sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, NARYEX ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri NARYEX tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

NARYEX, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

21. BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa veya bir şikâyetiniz varsa, önce bizimle iletişime geçmelisiniz:

Mail adresimiz: [email protected]

Web sitemiz: https://naryex.com